Projekt gimnazjalny- \"Kultura i tradycje (obrzędy) Afryki\"- Proszę o pomoc! Autor: ArtFashionGirl

11-03-2013 15:55

Witam wszystkich!


Zacznę od tego, że w drugiej klasie gimnazjum,  trzeba przygotowywać projekty na dowolne tematy. Tematy mogą być przeróżne; my wybrałyśmy temat "Kultura i tradycje (obrzędy) afrykańskie" Jest nas w grupie 8 dziewczyn i podzieliłyśmy się na 4 grupy. Każda grupa jest odpowiedzialna za coś innego. Wybrałyśmy poszczególne tematy: obrzędy i tradycje państw Afryki, Dania i potrawy afrykańskie, wierzenia i religie oraz stroje i zdobienia ciała. 


Pomyślałam, że poproszę Was o pomoc, bo Wy znacie się na tym najlepiej. Wiele osób z tego forum zwiedziło Afrykę i z pewnością wyniosło jakieś ciekawe doświadczenia, o których moglibyście mi troszke opowiedzieć (napisać). Zgromadziłyśmy już trochę materiałów. Jeżeli ktoś miałby jakieś ciekawe zdjęcia lub filmiki i pozwoliłby nam także na użycie ich, byłybyśmy bardzo wdzięczne. 


Chciałyśmy także przyrządzić parę potrwa podobnych do tych rodem z Afryki. Chodzi o to, że chciałybysmy, żeby było ciekawie; chciałyśmy zainteresować widownię i przybliżyć in piękno Czarnego Kontynentu.


Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam


PS. Chciałyśmy także przywitać się i pożegnać w typowo afrykański sposób (może to być gest lub słowa). Gdybyście znali jakieś zwroty, bardzo prosze o odpowiedź, bo w translatorze wolę nie tłumaczyć ;)

(niektóre funkcje portalu przeznaczone są dla zalogowanych, zaloguj sie lub zarejestruj profil)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Jest nas już 1281 | online: 0