Afryka, państwa Afryki, mapa Afryki, bilety lotnicze, tanie loty, afrykańska kultura, forum o Afryce, blog, interaktywna mapa Afryki - Twój portal o Afryce




Afryka

jest fascynująca.

Afryka

potrafi zachwycić. Afryka zaciekawia.

Afryka, wyprawa rowerowa przez Afrykę

Kategoria: planowanie podróży
Temat: wymarzona podróż poślubna
Autor tematu: justa
17-02-2010 22:10
niebawem wraz z moim narzeczonym i przyszlym mężem zaczniemy planować idealną podróż poślubną, oczywiście jasne jest, że celem jest Afryka ale gdzie dokładnie... jeszcze nie wiemy może Wy macie jakieś ciekawe pomysly, zwiedziliscie niesamowite miejsca, ktore warto zobaczyc (wiem , wiem w Afryce wszystko jest warte zobaczenia i doświadczenia) ...czekam na ciekawe pomysly..oczywiście na miare mozliwości finansowych i fizycznych pozdrawiam p.s lepiej zorganizowana podróż czy na wlasna reke??
28-02-2010 19:14
Moja droga Justo!Kazdego kto chce jechać do Afryki namawiam na podróż do RPA.Do dzisiaj uważam i chyba zawsze już tak będę uważała,że była to podróż mojego życia.Niesamowicie przepiękny kraj pod względem geograficznym.Widoki cudne ,dużo do zwiedzania.Ta roślinność i zwierzęta nie do opisania.Cały czas wspominam mój pobyt tam i mam nadzieję,że jeszcze tam polecę.
12-05-2010 14:58
Jeśli w idealnej podróży poślubnej mają byc romantyczne wieczory, to polecam Zanzibar
13-05-2010 20:54
Zanzibar... ciekawe a co myślicie o Namibii??
15-05-2010 08:47
Nigdy nie byłem w Namibii, ale może być drogo. Mój znajomy który się tam wybiera na jesieni szacuje wydać około 8 tys zł na 3 tyg. z biletami. Te niestety są drogie.
15-05-2010 14:29
wlasnie... zastanawiam sie czy oplaca sie jechac na wlasna reke czy wykupic zorganizowana ale potem pojezdzic samodzielnie??
15-05-2010 20:20
Zależy czego szukacie - przygody, kontaktu z miejscowymi, czy komfortu, jakieś wygody. Jeden i drugi sposób ma swoje plusy i minusy.
15-05-2010 22:32
raczej to pierwsze ale chyba na organizacje takiego wyjazdu juz troszke zbyt poźno;/
16-05-2010 10:01
Wystarczą dwa miesiące (chyba że jesteście zaszczepienia na zółtaczkę pokarmową), to krócej. Bilety do Nairobi czy Dar kosztują około 2 tys. - 2,5 tys. Drugie dwa na miejscu aby wziać safari. Hotelików jest pełno, dobra hindudka kuchnia - szczególnie na Zanizbarze i nic trudnego. Z mojej stony polecam Tanzanię koniecznie z Zanizbarem. Nie jest drogo, romantycznie, pieknie, cudne błekiten plaże, zapach przypraw, pałace jak z baśni tysiąca i jednej nocy, europejskie bezpieczeństwo hoteeliki o chatki bambusowej z matą do łóżek z balfachimem. Kontynent to park narodowy, większy niż w Kenii. Wystarczy aby przeżyć piękną podróż.
 
Nick:
Email:
Hasło:
Powtórz:
Płeć
Przepisz
Polecający:
(opcjonalne)
Afryka - wszystko o Afryce, Państwa Afryki, Zwierzęta Afryki, Ludy Afryki, Religie Afryki


Wasza Afryka zaprasza

25-02-2010 21:53

Wasza Afryka doczekała się wielu zmian. Informacje o Afryce zostały mocno rozbudowane i stanowią teraz duży atut portalu. Każdy szukający wiadomości i materiałów znajdzie tu mnóstwo ciekawych i unikalnych tekstów.

To dopiero początek.. ... czytaj całość



fotka, fotik, Afryka, Darmowe mp3
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Wasza Afryka - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2010 Web Room Studio